czwartek, 25 września 2014

Niespodzianki

Jeśli czytasz ten post, oznacza to, że zaintrygował Cię jego tytuł. Nic dziwnego, każdy lubi niespodzianki. Ja też. A tych w najbliższym czasie szykuje aż dwie!


Na początku wakacji wspominałam Wam o organizerze czasu Edyty Zając Projekt Życie, który postanowiłam sobie wydrukować i przez najbliższe trzy miesiące używać. Autorka włożyła ogrom pracy w udostępniony przez siebie organizer za co ogromne chapeau bas. 


Przez ostatnie trzy miesiące towarzyszył mi Projekt Życie, miał ułatwiać organizację czasu i faktycznie jest bardzo dobrze do tego przygotowany. Każdy taki własnoręcznie robiony notes jest niestety spersonalizowany pod autora - rzecz jasna. Organizer Edyty jest wspaniały dla kobiet, które mają już założone rodziny, dzieci i masę obowiązków z tym związanych. Gdy dojdę do tego etapu życia, na pewno do niego wrócę.

Z faktu, że wrzesień zbliża się ku końcowi, a rok akademicki za pasem, postanowiłam, że zrobię własny - spersonalizowany Pozytywny Organizer Czasu. Każdy sam najlepiej wie w jakich sferach życia potrzebuje najbardziej organizacji, dlatego właśnie postanowiłam wykonać własny semestralny (październik-luty) organizer będący jednocześnie kalendarzem. Dziś tylko zapowiedź, ale w najbliższym czasie pochwalę się swoim dziełem, a kto wie, może i Wy będzie mogli z niego korzystać :) Zdradzę tylko, że udało mi się w jednym miejscu zebrać spis celów życiowych, plany na każdy miesiąc, kalendarz z dziennym podziałem zadań i obowiązków, miesięczny i tygodniowy terminarz nauki języków oraz strony na notatki. Dodatkowym elementem Pozytywnego Organizera Czasu jest część poświęcona organizacji ślubu. Jak wiecie w przyszłym roku wychodzę za mąż w związku z czym jest mi niezbędne miejsce gdzie będę mogła wszystko zapisać, a że lubię mieć takie rzeczy zawsze przy sobie postanowiłam, że będzie to część całości organizera.Każdy z Was, kto śledzi mnie na facebooku wie, że codziennie na swojej tablicy publikuję tak zwaną Myśl Dnia. Myśl ta jest motywującym cytatem, który ma za zadanie pobudzać w Was i we mnie motywację do działania każdego dnia. Takie motto na każdy dzień tygodnia. Cytaty oczywiście się nie powtarzają. Patrząc z perspektywy czasu na te wszystkie motywacje, stwierdziłam, że sporo się tego już uzbierało. Blog prowadzę już ponad rok, stronę na facebooku też już długo, trochę nagromadziło się tej motywacji i fajnie by było zebrać te wszystkie myśli w jedną całość i mieć w zasięgu ręki. Już się domyślacie co chcę zrobić?

Postanowiłam stworzyć dla siebie i dla Was Zbiór Pozytywnej Motywacji. Będzie to kopalnia inspirujących cytatów zebrana w jednym miejscu. Znajdą się tam wszystkie myśli dnia, które do tej pory były publikowane na funpageu Pozytywnego Punktu Widzenia. Jestem w trakcie tworzenia tego zbioru. Gdy tylko będzie gotowy pierwsi się o tym dowiecie i mało tego, będziecie mogli pobrać go dla siebie, wydrukować i mieć pod ręką w chwilach gdy zabraknie Wam motywacji. Jak Wam się podoba pomysł?

Dziś tylko krótka zapowiedź o nadchodzących niespodziankach. Niebawem dowiecie się i zobaczycie więcej!

Pozdrawiam ciepło,
O.

2 komentarze:

 1. Mi tez bardzo by się przydał taki osobisty organizer pod moje potrzeby, także chętnie będę śledzić i podpatrywać;).

  Pozdrawiam

  Ania

  OdpowiedzUsuń
 2. I tym samym taką zapowiedzią spaliłaś niespodziankę ;-)
  A tak na poważnie, to bardzo podoba mi się nazwa "Pozytywnego Organizera Czasu". Ze swojego jestem zadowolona, więc czekam na niespodziankę numer dwa ;-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...