czwartek, 4 września 2014

Foto-tygodnik Inspiracji

Z jednodniowym opóźnieniem foto-tygodnik inspiracji :) Ostatnio długo mnie nie było, ale to z racji wyjazdów wakacyjnych, urlopu i podróżowania. W związku z tym dziś mam dla Was dużą porcję zdjęć :) Zapraszam :) 

PS.Podróże mogą być bardzo inspirujące ;) Zwłaszcza do życia ;)
Dzisiejszy Tygodnik obfity w zdjęcia, ale jak nie cieszyć się takimi chwilami złapanymi w obiektywie? Myślę, że już domyślacie się, dlaczego mnie tu nie było ;) Mój Punkt Widzenia był skierowany na piękne widoki, którymi Matka Natura nas obdarowała. Piękne zachody słońca, błękit oceanu, ciepło słoneczne. Nawet udało mi się dotknąć tęczy ;D Dobry humor i zadowolenie nie opuszcza mnie od dłuższego czasu, ale jak tu nie być szczęśliwym?

W najbliższym czasie szykuje dla Was dużą porcję wpisów i małą niespodziankę do pobrania, ale o tym więcej powiem troszkę później. Przede mną trochę pracy z czego się bardzo cieszę, mam nadzieję, że Wasze wakacje też były/są udane i jesteście pełni energii i pozytywnych myśli ;)

PS. Dla zainteresowanych - widoki na zdjęciach to w większości chorwackie krajobrazy ;)

Pozdrawiam,
O.

3 komentarze:

  1. Po paru pierwszych zdjęciach wiedziałam, że to Chorwacja, ale cieszę się, że to dodałaś na końcu. Zdjęcie z tęczą - super pomysł! Bardzo mi się podoba :-)
    Widzę, że po wakacjach humor dopisuje na większości blogów - to dobry znak. Czeka nas, Czytelników, w najbliższej przyszłości wiele dobrego ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowny zachód słońca i cudownie pozytywny blog, leko się czyta i pewnie będę tu zaglądać. Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...